KURUMSAL

  1987 Yılından bu yana içinde bulunduğumuz otomobil sektöründe büyük tecrübeler kazandık ve şirketimizce 2011 yılında bu tecrübelerimizi filo kiralama sektörüne de taşımaya karar verdik.


   2011 yılında filo kiralama sektörüne hızlı bir giriş yapan şirketimiz, hızlı ve kaliteli hizmeti, geniş interlandı, en önemlisi müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu hedefleyen politikasıyla 6 yılda filosunu 4 katına çıkarmış ve her markadan, her amaca hizmet edebilecek araçları uygun ücretlerle kullanıma sunabilecek pozisyona gelmiştir.
 
MİSYONUMUZ
 
   Önümüzdeki 5 yıl içerisinde, hızlı büyümemizi sürdürerek, ülkemizin her yerine kaliteli hizmetimizi sunarak filomuzu genişletmek ve müşterilerimizin kapitallerini araçlara yatırmak yerine işlerini büyütmeleri için kullanmalarını sağlayarak, ''KAZANDIRAN TİCARET'' yaparak, memnuniyet sayımızı arttırmaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
   Şirketimizin temel prensibi; ne olursa olsun müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Büyümemizi devam ettirirken, şirket prensiplerimizden vazgeçmemek en önemli önceliğimizdir. Bu özelliği göz önünde bulundurarak çeşitli ayrıcalık ve avantajları bulunan ve ''KAZANDIRAN TİCARET'' politikamızı sürdürebilmemizi sağlayan filo kiralamayla birlikte müşterilerimizin şirketimizden güler yüzle ayrılmasını sağlamayı, ve kiralamaya tekrar bizlerle devam etmesini her zaman göz önünde bulundurmaktayız.

 

ŞİRKET SERMAYESİ
 

1.200.000 TL ODENMIS Sermayemiz bulunmaktadır.

 

Tokkder

Firmamız Tokkder Üyesidir.

Anasayfa
|
Kurumsal
|
Filo
|
İletişim
Copyright 2013 © CAN Filo Kiralama ve Servis Hizmetleri A.Ş. Copyright.
Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım